Reklama na padáku

Reklama na padáku

Máte li zákazníky ze skupiny aktivních , mladých lidí, s průměrnými a vyššími příjmy, popřípadě chcete oslovit firmy jejichž vedoucí pracovníci se zúčastní akcí na horách, máte skvělou možnost. Naše firma létá převážně ve Špindlerově Mlýně a Jánských Lázních.

Sen inzerenta: padákový kluzák s reklamou Vaší firmy
výhody:
- není filmovou hvězdou, přesto ho každý sleduje , fotí, filmuje (představte si jak si někdo z dovolené veze fotku vašeho bilboardu)
- spojení nezapomenutelných zážitků na padáku s nápisem na křídle nad hlavou.
- možnost rozšířit působení o létání ve vámi určených lokalitách.
- součástí smlouvy mohou být poukazy na tandemy do bonusových akcí nebo pro vaše zaměstnance, spolupracovníky.

Firma Wingoover v této lokalitě za posledních 12 let uskutečnila již 10456 letů s tandemovými kluzáky. Věřte tomu že reklama na našich padácích je účinná a vyplatí se . Proto se ozvěte, pokud máte zájem , ať již E poštou či telefonicky co nejdříve. Naše kapacita v oblasti reklamy je omezená. My totiž umíme a tak stále létáme.

Nechci Vás v případě že nemůžete tuto nabídku využít, zahlcovat informacemi, proto další podrobnosti Vám zašlu na základě Vaší odpovědi. Padák vyrobit trvá cca 4 týdny, proto neváhejte a spěchejte s rozhodováním. Podklady pošlu e-poštou obratem. Materiály obsahují ceník a další akce možné odebrat od naší školy.


Kdo rychle jedná vyhrává. Miroslav Fejt - ředitel školy.