Tandemová a jiná sezona 2020

Ahoj Všichni, kteří se již rozhodli na Černou horu jít létat, nebo se nechat svézt na tandemu, či se jen tak kouknout z bezpečné vzdálenosti.

Je před Velikonocemi a podle nařízení, trochu se nám ulevilo zákazy činností a my budeme moci opět létat i u Nás na Černé Hoře.

Dodržujte prosím zásady vydané pro pohyb ve volné přírodě a neshlukujte se prosím do skupin. Dodržujte odstup a zbytečně neriskujte zranění. Sezona začíná a bude třeba se jí ve zdraví dočkat.

Měli bychom létat tak, aby bylo minimalizováno:
1) riziko šíření nákazy
2) riziko incidentů a úrazů, tj. potřeby pomoci od jiných lidí či složek záchranného a zdravotního systému!

Dodržuj následující zásady:
- rozmysli si, jestli jsou opravdu vhodné podmínky na létání, resp. jestli jsou bezpečné pro tvou úroveň leteckých schopností
- vyber si bezpečné startoviště
- vyhni se startovištím s vysokou koncentrací pilotů, nebo nejfrekventovanější denní době
- na startu dodržuj zásady odstupu od dalších lidí
- pokud je to možné, dopravuj se vlastním automobilem nebo jen s těmi, se kterými žiješ ve společné domácnosti
- létej takové tratě, abys nepotřeboval svoz, nebo si zajisti

Všechny piloty: bych rád upozornil, že je třeba jako každý rok, objednat a zaplatit si startovné, přebalit záložák, zkontrolovat platnost piloťáku a pojistky.

Všechny pasažéry: zatím je možné potkávání ve dvou, takže kontaktujte své piloty a domluvte se na způsobu setkání možnosti provedení Vašeho letu. Mireček bude o Velikonocích určitě připraven tandemy zalétat a je možno lety sjednávat na čísle : 777666747 nebo whatsapp k číslu 777602020.

Všechny tandemisty: vlastně obdobně jako běžní piloti s důrazem na podílení se na nákladech s užíváním kopce, nejlépe ročním příspěvkem. Máte za to k dispozici u nás naše skvělé klubové zázemí a přednost na startu před ostatními piloty. (protože tandemoví piloti umí rychle odletět a nezdržují na startu).

Všechny kdo se chtějí podívat: Rádi Vás uvidíme i vám odpovíme na Vaše otázky. Můžete se i ptát na uvedeném Watsappu k číslu (777602020) Mirečka a on Vám ve chvílích možných odpoví ale prosím, parkujte mimo naše parkoviště. Primárně je určené pro nás a naše klienty a těmi jsou pasažéři a běžní piloti. Děkujeme a těšíme se na každého.

Velikonoce ve zdraví.

Za SČL Mireček