Hezké jaro všem

Zimní spánek je pryč jak sníh z kraje. Na horách ještě nějaký bude a bude se i obnovovat. V kraji však již kvetou kytky a na loukách se začíná selenat nová travička.

Tandemy jsou po technických kontrolách, záložní padáky přebalené a pasážéři vyhlíží teplejší dny pro nějaký ten tandemový let z Kozákova , nebo Zvíčiny. Černá Hora a možnosti tandemových letů na ní se nejpíš podle vývoje počasí rozjede kolem druhého týdne v květnu. Kdo nemá poukaz na tandemový let a chtěl by letět, stačí napsat na whatsapp 777602020 svůj dotaz a my mu určitě odpovíme.

Spolek Českých Letců má po výroční valné hromadě a promýšlí i pracuje na krocích jak opravit škody na rampě na Černé Hoře. Svrchní plášť rampy zatím bourat nebudeme a jsme domluveni, že zásahy zkusíme provést zevnitř konstrukce odolnějším dřevem - připraven bude akát a modřín.

Tak se snad podaří rampu udržet ve stávajícím stavu pro alespoň dvě sezony.

Hlavní nosné klády totiž napadla houba a v některých místech došlo dokonce k jejich prolomení.

Z důvodu opravy rampy jsme byli nuceni zvednout denní poplatky z užívání našeho sportovního areálu. Předprodej společných permanentek s Kozákovem zůstávají v původní ceně.

Jak jsem již inzeroval, púřed sezonou bude ještě jedna akce na kontrolu záchraných systémů v Dolní Kalné 1.4.2023 upřesnění na whatsapp 777602020

Tak užívejte jarní dny a brzy na viděnou ve vzduchu.

Mireček