Lyžování a létání zima Rakousko

Co si takhle trochu protáhnout pírka v zimním spánku??? Jezdíme  do Alp provětrat prkýnka, ať lyže nebo snowboard. V Zillertalu si můžete večer po lyžování zajódlovat s Zillertal Schürzenjäger, nebo jen tak relaxovat v sauně. No a na Krippensteiner Freeride Arena se pořádně vyřádí ti malí velcí v hlubokém prašanu mimo sjezdovky.

Lyžování v Alpách s Wingover.cx Lyžování v Alpách s Wingover.cx Lyžování v Alpách s Wingover.cx


 

Zillertal

Dlouhé údolí řeky Ziller je po obou stranách poseto zimními lyžařskými středisky. Hochzillertal, Fügen, Hochfügen, Gerlos, Mayrhofen, Finkenberg a zakončeno známým Hintertux. V jarních a letních měsících sem jezdíme za létáním, tak proč sem nevyrazit v zimě s lyžema nebo snowboardem a třeba i s padákem. Ubytování zajišťujeme podle potřeby kam chceme jet a kolik nás je. Informace o regionu naleznete zde.

 

Krippenstein

U Hallstattu je vyjímečný tím, že zde je největší oficiální freeridová oblast. Pro všechny kdo milují nedotčený prašan někde daleko od frekventovaných sjezdovek ideální věc. Pořádně se vyřádit v prašanu a večer padnout polomrtvý únavou do postele s pivem v ruce. Ubytování je nejlepší někde nahoře v chatě, kterých je zde vícero a nabízejí jednoduché spaní s polopenzí. Informace ke Krippensteinu naleznete zde.

 

Terény

Přehled podrobný informací o terénech na které jezdíme nejčastěji.

Termíny

Přehled termínů na paragliding zájezdy.

Přihláška

On-line přihláška na vybraný paraglidingový zájezd

 

 

 

 

 

Logo WINGOVER.cx