PG SHOP - prodej doplňků k vybavení

Naše produkty dodáváme včetně odborného poradenství. Proto neprovozujeme klasický e-shop, ale preferujeme osobní kontakt. Objednávka se realizuje poskytnutím kontaktu ve formuláři (e-mail nebo telefon) a my se Vám následně v co nejkratší době ozveme.

 

 

EasyPack - vak na padák

OBJEDNAT
Easypack

EasyPack (nebo také Carry Bag) je lehký objemný vak na padák z impregnované látky. Slouží pro rychlé zabalení padáku např. během přeháňky či rychlého vývozu na start.

Je vhodný pro skladování padáku nebo jeho šetrné převážení bez nutnosti jeho precizního skládání do batohu. Hodí se také na startu k zakrytí padáku během dloooouhého čekání na vhodný interval.

Je vybaven popruhem usnaňujícím transport a vnitřním ouškem na suchý zip pro uchycení popruhů padáku.

Jeho oranžová barva Vám pomůže po Vašem zahnízdění v lese pro navádění vrtulníku horské služby :)

Cena základního provedení pro jednomístný padák je 800 kč. Po domluvě jsme schopni vyrobit i vak na tandem.

Tento produkt je z dílny Petra VÁLKA: mobil +420 608 182 275, peter.valek@seznam.cz

 

 

WingPack - listovací vak na padák

OBJEDNAT
Easypack

Listovací vak na padák - WingPack (známý také jako Origami nebo Cocoon) můžete mít  ve dvou velikostech:  ... délka 2,6 m pro padadla "B" a "C"  ... délka 3,1 m pro kluzáky "A" a tandemy

Jedná se o velmi užitečné vybavení pro ty paraglidisty, kteří padák při balení listují a pečují tak o dobrý stav lamel vstupních komor. Odměnou je dlouhodobé  zachování dobrých letových vlastností padáku.

Wingpack je navržený svým střihem a konstrukcí výhradně pro listování jedním směrem bez překládání. Tento způsob je dnes již nutností u moderních křídel s plastovými strunami aby se nedeformovaly a nelámaly. Samozřejmě u klasické konstrukce s mylarovými výztuhami je tento způsob též předností. Další výhodou tohoto způsobu je rychlé rozbalení ke startu, kdy máte křídlo jako v květáku připravené k rozložení. Wingpack je velmi lehký, bez zbytečností. Snadné zapnutí zipu ulehčují stahovací pásky, náběžná hrana je chráněna výztuhami z lehké pěnové hmoty. Přejeme mnoho úspěchů při balení.

Návod na balení listováním.

 

Cena produktu je 970 kč.

Tento produkt je z dílny Petra VÁLKA: mobil +420 608 182 275, peter.valek@seznam.cz

 

VIDEO - ukázka balení padáku do WingPacku